HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Bİ BAKICIM BEBEK BAKICISI...
Hepimiz için çok değerli bebeklerimizi emanet edebileceğimiz profesyonel, bebeğin yetişmesinde ve gelişiminde büyük rol oynayacak, güven duyacağınız ve minik bebeğimizin büyüme sürecinde yanınızda olarak, sizlere yardımcı olacak bebek bakıcısı alternatiflerini sizlere sunan firmamızın tek amacı özel olarak seçilmiş bebek bakıcısı portföyümüz arasından sizler için doğru olan bakıcıyı seçip, sizlerle tanıştırmaktır. Bi Bakıcım ile bebeğiniz emin ellerde, doğru bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı hizmetinizde.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50

Biz Kimiz?

Bi Bakıcım 2020 Eylül Ayında Kurulmasına Rağmen Çok Kısa sürede büyük bir kitleye sahip olan ve Diğer Danışmanlık Şirketlerinden Büyük darbeler Alan Ailelerimizin Tek Ve Doğru Çözüm Adresi Olarak Ailelerimiz ve Kurumsal müşterilerimiz için seçme yerleştirme hizmeti vermektedir. Eleman ihtiyacı olan müşteriler ile işe ihtiyacı olan kişileri karşılıklı olarak buluşturuyoruz.

Firmamız yaşadığınız ve çalıştığınız tüm mekanlar için tam ve yarım zamanlı kalifiye personel ve hizmetli ihtiyacına yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunuyoruz.

Amacımız Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50