YATILI EV YARDIMCISI

YATILI YABANCI EV YARDIMCISI

Bİ BAKICIM EV YARDIMCISI...

Yatılı Yabancı Veya Türk, Temizlik, Ütü, Yemek, Çamaşır yıkama Gibi işler detaylı ve titiz bir şekilde yapılması gereken bir işlerdir. İşini özveri ile yapmak çok önemlidir. Ekibimizdeki Yatılı ev yardımcılarında bulunması gereken niteliklerin bilincindeyiz ve bunları sizin özel isteklerinizle birleştirip size en uygun elemanı temin ederek hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif duyarız. Bizler sizin için işini dürüst yapan ve referanslı temizlik görevlisi ve ev yardımcıları ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size en kısa sürede eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan Hizmet Paketi seçeneklerinden Birini Seçmeniz Dahilinde, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz bulunduğu 2 taraflı bu sözleşme, 6 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimiz Satın Aldığınız Paket Dahilinde  yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50

Diğer Hizmetler