Bİ BAKICIM | AKSARAY YABANCI BAKICI VE YARDIMCI

AKSARAY YABANCI BAKICI VE YARDIMCI

AKSARAY YABANCI BAKICI VE YARDIMCI

AKSARAY YABANCI BAKICI, YARDIMCI, REFAKATÇİ, TEMİZLİK PERSONELİ

Güzel İlimiz Aksaray Ve İlçelerinde Yatılı & Gündüzlü Kırgızistanlı, Özbekistanlı, Türkmenistanlı, Azerbaycanlı, Kazakistanlı, Nepalli, Kongolu, Nijerya, Togolu, Endonezyalı, Hindistanlı, Gürcistanlı, Afganistanlı, Taylandlı, Filipinli, Yabancı Bayan Bebek, Çocuk, Yaşlı Anne & Baba Bakıcısı, Hastane Refakat Personeli, Karı Koca Villa Personelleri Ve Çiftlik Personelleri, Daire, Villa Temizliği Ütü, Yemek, Engelli Çocuk Bakımına Kadar Geniş Personel Ağımızla Siz Değerli Ailelerimize Hizmet Veriyoruz...

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50

 

Bİ BAKICIM

Ankara Merkezli 3 Yaşında Olan Firmamızın İlk Yılında Yerel Olarak Birçok Ailemizi Personelleri İle Buluşturduk Son 2 Yıldır Bütün Türkiye'de Çok Kısa Zamanda Siz Değerli Ailelerimizin Tavsiye Ve Yoğun Talebi Üzerine Google Aramalarında 81 İlde 1. Sıradaki Yerimizi Aldık Ve Bu Yaşadığımız Gurur Ve Sizlerden Aldığımız Desteğin Azmi ile Her Geçen Gün Sizleri En Güvenilir En Dürüst Personeller İle Buluşturmanın Mutluluk Ve Gururunu Yaşamaktayız.

 

Bİ BAKICIM'DA PERSONEL TEMİN VE SÜREÇLER

Siz Değerli Ailelerimiz Gerek Tavsiye Gerekse Sosyal Meydalardan Bize Ulaştığınız Anda 1. Aşamamız Sizlerin Personel İhtiyacınızı En Doğru Analiz İle Belirlemek Ve Personel Talebinize En Uygun Kriterleri Belirleyerek Araştırmalarımıza Başlamaktır

2 Aşama İse Size Uygun Olan En Doğru Adayları Whatsaap Üzerinden Her Personelin Ayrı Ayrı Özgeçmişini Sizlere İleterek Uygun Gördüğünüz Personel İle Dilerseniz Online Olarak Dilersenizde Yüzyüze Personel Mülakatlarını Gerçekleştirebilme İmkanı Sunuyoruz.

3. Aşamada İse Uygun Bulduğunuz Personel İle Onay Vermeniz Dahilinde 3 Aylık Sözleşme İmzalayarak Toplamda 3 Personel Yedeği Sizlere Sunarak Personelinizin İş Akdini Başlatıyoruz. ( Personelden memnun Kalmadığınız Durumlarda veya Personeli Cenaze Vb. Gibi Acil Durumlarda Yedek Personellerinizle En Kısa Sürede Sizleri Tekrardan Mülakat Görüşmesi Yaptırıp Yeni Yedek Personelinizi Onay Vermeniz Durumunda İşe Başlatıyoruz.)

NOT: YELİ PERSONEL GÖNDERİMİMİZ BULUNMAMAKTADIR.

 

SÖZLEŞME VE HİZMET BEDELLERİ

Sözleşme Süremiş Personeli Beğendiğiniz Ve İş Akdini Başlatacağımız Günden İtibaren 6 Aylıktır. 

6. Ay Sonunda Peronelden Kalmanız Durumunda Diğer Bazı Şirketler Gibi Personeli Kesinlikle Geri Çağırmıyoruz Ve Sizinle Çalışmaya Devam Edebiliyor.

Uzun Vadeli Çalışmalarda 6 Aylık Sözleşme Karşılığında Sözleşmemiz İmzalandığı Gün Akabinde 1 Maaş Tutarında Hizmet Bedeli Almaktayız 
6 Aydan Az Olan Çalışma Süreleri İçin İse Yarım Maaş Hizmet Bedeli Almaktayız.

( Aynı Şehirde Olmayan Personellerin Gidiş Ve Dönüş Masrafları Ailelerimiz Tarafından Karşılanacaktır. ) 

 

PERSONEL ALIRKEN DİKKAT EDİN

Personelinizi Alırken Danışmanlık Ajansını İyi Analiz Ediniz.

Sözleşmede Personeli Geri Çekmemek Üzere Bir Madde Olduğunu Teyit Ve Kontrol Ediniz.

Personeli Alırken Ailevi Problemi Sağlık Sorunu ve Seyahat Engeli Olmaması İçin Özen Gösteriniz.

Eğerki Ajanslar Çok Kısa Sürede Personel Haklarınızı Bitirmek İçin Türlü Bahaneler Söyleyerek Sebepsiz Yere Sürekli Personel Değişimi Yapıyorsa Sözleşmeyi Fesih Yaparak Ücret İadenizi Talep Ediniz.

Yabancı Personellerin Gece Hayatında Veya Farklı Emellerde Uğraşlar Vermediğinden Emin Olunuz ( Sağlığınız Ve Güvenliğiniz Bizim İçin En Ön Plandadır )

Personel Türkiye'ye Yeni Gelmemiş İse Alacağınız Personelin  Referansının 1 Den Fazla Olmasına Dikkat Ediniz.

 

HASTANE YATILI REFAKAT PERSONELİ ALMAK İÇİN LÜTFEN www.BiRefakat.com SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ.

 

ÇOCUK BAKICISI

Çocuk bakıcısı, çalışmak zorunda olan ebeveynler tarafından çocuklarının sağlıklı bir şekilde yetişebilmesi için seçilen kişilerdir. Bakıcı kısaca çocuk için güvenli bir ortamın sağlanması, yemek hazırlamak ve vermek, banyo yaptırmak , çocukları giydirmek, ilaç vermek, ev işi yapmak ve gerektiğinde çocukları disipline etmelidir.

 

EV YARDIMCISI

Ev işlerinde yardımcı; genelde evin genel temizliğinden, çamaşır, bulaşık işlerinden ve yemek yapımından sorumlu olan kişilerdir. Bu iş kolunu tercih edenler genelde kadın olsa da erkek yardımcılar da bulunmaktadır. Ev işleri yardımcılığı akademik anlamda herhangi bir eğitim gerektirmemektedir.

 

YAŞLI YATAN HASTA BAKICISI

Hasta bakıcı, geçirdiği bir operasyon ya da ameliyat sonrasında bakıma ihtiyaç duyan, yatalak, yaşlı veya kendi bakımını yerine getiremeyen hastalara refakat eden kişidir.

 

YENİ DOĞAN BEBEK BAKICISI

Yeni doğan bebek bakıcısı, adı üzerinde yeni doğmuş bebeğin bakıcılığını üstlenen, yeni doğan bebeğin bakımı ve ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında aileye yardımcı olan bakıcıdır. Yeni doğan bebek bakımı, yüksek hassasiyet gerektiren bir iş sektörüdür.

 

VİLLA KARI KOCA PERSONEL

Genelde evli çiftler, yatılı olarak tercih edilmektedir. Kadın eleman temizlik, çamaşır, ütü ve mutfak işleri ile ilgilenirken, erkek eleman bahçe bakımı, şoförlük, alışveriş, havuz ve hayvan bakımı gibi işlerle ilgilenmektedir.

 

FABRİKALARA PERSONEL TEMİNİ

Personel Sürekliliği Gereken Ve Personel Arzı Yüksek Olan Fabrikalara 1 Yıllık Sözleşme Karşılığında Çalışma izni Kapsamında Sınırsız Yabancı Personel Temini Yapmaktayız 1 Yıllık Sözleşme Ücretlerimiz Aylık Aidatlar Şeklinde Tahsil Edilmektedir.

 

EVDE BAKIM HEMŞİRESİ

Evde bakıma ihtiyacı olan hastaların iyileşme süreçlerine yardımcı olmak, yaşam kalitelerini mümkün olduğunca yükseltmek amacıyla hemşirelik hizmetleri yapan kişidir. Evde bakım hemşiresi, hastanın ailesi ile iş birliği içerisinde kişinin bakımına odaklanır.

 

OYUN ABLASI

Genellikle çalışan ailelerin çocuklarına yabancı dil, satranç, okul öncesi eğitim ve oyun gibi konularda yardımcı olan kişidir.  Yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak çalışırlar.

 

KARI KOCA ÇİFTLİK PERSONELİ

Genelde evli çiftler, yatılı olarak tercih edilmektedir. Kadın eleman temizlik, çamaşır, ütü ve mutfak işleri ile ilgilenirken, erkek eleman bahçe bakımı, şoförlük, alışveriş, havuz ve hayvan bakımı gibi işlerle ilgilenmektedir.

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50

 

 

DİĞER BÖLGELER