TÜRKMENİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

TÜRKMENİSTANLI BAKICI VE YARDIMCI

TÜRKMENİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

Türkmen bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Türkmenistanlı insanlar yer almaktadır.

Türkmen yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka Türkmen bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Türkmen bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Türkmen bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Türkmenistanlı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Türkmen bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Türkmen Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2022 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Gündüzlü olarak çalışacak kırgız eleman fiyatları ortalama 7500 – 8500 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 10500 TL – 15000 TL arasındadır.

 

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50