ÖZBEKİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

ÖZBEKİSTANLI BAKICI VE YARDIMCI

ÖZBEKİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

Özbek bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Özbekistanlı insanlar yer almaktadır.

Özbek yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka Özbek bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Özbek bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Özbek bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Özbekistanlı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Özbek bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Özbek Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2021 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Gündüzlü olarak çalışacak Özbek eleman fiyatları ortalama 7500 – 8500 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 10500 TL – 15000 TL arasındadır.

 

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50