NİJERYALI BAKICI & YARDIMCI

NİJERYALI BAKICI VE YARDIMCI

Nijeryalı BAKICI & YARDIMCI

Nijeryalı bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Nijeryalı insanlar yer almaktadır.

Nijeryalı yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka Nijeryalı bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Nijeryalı bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Nijeryalı bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Nijeryalı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Nijeryalı bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Nijeryalı Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2022 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Gündüzlü olarak çalışacak Nijeryalı eleman fiyatları ortalama 7500 – 10000 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 12000 TL – 17000 TL arasındadır.

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50