KIRGIZİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

KIRGIZİSTANLI BAKICI VE YARDIMCI

KIRGIZİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

Kırgız bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Kırgızistanlı insanlar yer almaktadır.

Kırgız yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka kırgız bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Kırgız bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Kırgız bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Kırgızistanlı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Kırgız bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Kırgız Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2022 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Gündüzlü olarak çalışacak kırgız eleman fiyatları ortalama 7500 – 8500 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 4750 TL – 6500 TL arasındadır.

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50