GÜRCİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

GÜRCİSTANLI BAKICI VE YARDIMCI

GÜRCİSTANLI BAKICI & YARDIMCI

Gürcü bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Gürcsitanlı insanlar yer almaktadır.

Gürcü yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka Gürcü bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Gürcü bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Gürcü bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Gürcistanlı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Gürcü bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Gürcü Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2022 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Gündüzlü olarak çalışacak Gürcü eleman fiyatları ortalama 7500 – 9000 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 12000 TL – 15000 TL arasındadır.

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50