FİLİPİNLİ BAKICI & YARDIMCI

FİLİPİNLİ BAKICI VE YARDIMCI

FİLİPİNLİ BAKICI & YARDIMCI

Filipinli bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Filipinli insanlar yer almaktadır.

Filipinli yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka Filipinli bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Filipinli bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Filipinli bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Filipinliistanlı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Filipinli bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Filipinli Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2021 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Filipinli Bakıcıların İngilizce Dil ekstrasından dolayı çalışma fiyatları ve iş disiplini oldukca farklıdır Gündüzlü olarak çalışacak Taylandlı eleman fiyatları ortalama 3750 TL – 4750 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 6500 TL – 8500 TL arasındadır.

 

 

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50 0552 062 72 57