AZERBAYCANLI BAKICI & YARDIMCI

AZERBAYCANLI BAKICI VE YARDIMCI

AZERBAYCANLI BAKICI & YARDIMCI

Azeri bakıcı; ev hizmetlisi sektöründe bebek bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, eve yardımcı, ev işlerine yardımcı, temizlikçi kadın olarak en çok çalıştırılan yabancı bakıcılar arasında Azerbaycanlı insanlar yer almaktadır.

Azeri yardımcı bayan arayanlar; bakıcı aramaya başlamadan önce mutlaka Azeri bakıcılar hakkında yorumlar nedir? nasıl çalışırlar? diye araştırma yapmaktadır. Genellikle bakıcı arayan aileler; Azeri bakıcı ücretleri hakkında ciddi araştırma yapmaktadır.

Azeri bakıcı fiyatları hakkında siz değerli bibakicim.com ziyaretçilerini bilgilendirmek isteriz. Gündüzlü çalışan yada yatılı çalıştırmak istediğiniz Azerbaycanlı çalışan maaşları değişkenlik göstermektedir. Örneğin; Türkiye’ye yeni gelen Azeri bakıcı, yardımcı veya temizlikçi bayan ile referansları ve iş deneyimleri bulunan çalışanların maaşları arasında ortalama 100-200 dolar arasında fark oluşur.

Azeri Bakıcı, Yardımcı, Temizlikçi Bayan Arıyorum! Diyorsanız.
2022 yılı bakıcı ücretleri TL ”Türk Lirası’‘ olarak ödenebilir. Gündüzlü olarak çalışacak Azeri eleman fiyatları ortalama 7500 – 8500 TL arasındadır. Yatılı çalışacak personel ücretleri ise ortalama 10500 TL – 15000 TL arasındadır.

 

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

0553 835 15 50